Outsourcing IT

Zdalna rewolucja w polskich przedsiębiorstwach

Dodano: 31-03-2020 / Eximo Project


Wiele firm przeszło na system pracy online. Dla jednych to chleb powszedni, dla niektórych jednak to całkowicie nowa rzeczywistość, z którą muszą się zmierzyć. W przypadku Eximo Project to naturalna kolej rzeczy, będąca rozszerzeniem naszej codziennej działalności, czyli zdalnej obsługi klientów.

Praca zdalna telepraca Eximo Project Bydgoszczy Outsourcing  IT

Nasz system pracy zdalnej opieramy o oprogramowanie Microsoft Office 365. W szczególności o aplikację Teams - nieocenioną w codziennej komunikacji i kolaboracji z pakietem biurowym (Word, Excel, Power Point), umożliwiającą współdzielenie plików i jednoczesną pracę na nich.

Równolegle, dzięki narzędziu Jira od Atlassian, które doskonale integruje się z Teamsem, jesteśmy w stanie na bieżąco realizować złożone projekty dla naszych Klientów.

Zdalne biuro Eximo Project uzupełniają Exchange, One Drive i Share Point jako platforma pocztowa, repozytorium plików i wewnętrzny kanał dystrybucji komunikatów firmowych.

Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych z Was, może być to trudny okres, z którym wiąże się wiele wyzwań na płaszczyźnie sprawnej komunikacji. Jeśli zastanawiacie się jak ją usprawnić, możecie na nas liczyć!

Jesteśmy w stanie pomóc Wam wdrażając platformę Microsoft Teams całkowicie za darmo. Potrzebujecie więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.